۵ نوع پوشال مناسب برای قفس‌های جوندگان

[av_heading heading=’5 نوع پوشال مناسب برای قفس‌های جوندگان’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=’blockquote modern-quote modern-centered’ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2hicf3′][/av_heading] [av_hr class=’invisible’ height=’8′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jy64ohk5′ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2019/07/پوشال.png’ attachment=’1728′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=’circle’ hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jy64pnih’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jy64pv0d’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jy64ss9a’ admin_preview_bg=”] با فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران همراه باشید

یکی از مهمترین تصمیماتی که صاحب یک جونده‌ی خانگی می‌گیرد، انتخاب پوشال برای قفس است. جوندگان در تماس بسیار نزدیک با بستر خود زندگی می‌کنند، بنابراین حیاتی است که بستر آنها ایمن، راحت و متناسب به نیازهای آنها باشد.

چرا جوندگان نیاز به پوشال دارند؟

سه نوع پوشال وجود دارد که در قفس جوندگان مورد نیاز است:

  • لایه‌ای در کف قفس، به منظور تعیین محوطه‌ی قفس و ایجاد فضایی برای راه رفتن و کاوش کردن موش
  • جایی برای دستشویی جوندگان برای جذب ادرار و مدفوع و تشویق عادات توالت خوب. شایع ترین گزینه برای این کار یک بستر کاغذی ۱۰۰ درصد قابل بازیافت که در سینی‌های دوخانه قرار می‌گیرد تا موش‌ها یا خرگوش‌ها به عنوان مناطق توالت استفاده کنند. از بسترهای دارای مواد معدنی یا بسترهای چوبی و هر چیز دارای عطر اجتناب کنید.
  • مواد لانه سازی تا موش‌ها از آن برای جاهای خواب خود قرار دهند. اکثر افراد از حوله‌های آشپزخانه کاغذی (در واقع همان ماده‌ای است که در فروشگاه‌های حیوانات خانگی به عنوان ماده‌ی کاغذی لانه سازی فروخته می‌شوند، اما بسیار ارزان تر از آن) یا از دستمال کاغذی توالت بدون بو (شما می‌توانید از دیواره‌ی قفس کل رول را آویزان کنید تا موش‌ها از آن استفاده کنند) یا تکه‌های روزنامه‌ی پاره شده با جوهر غیرسمی و یا از تکه پارچه‌های پشمی برای این منظور استفاده می‌کنند. برای همه پارچه‌هایی که در قفس یک موش استفاده می‌کنید، جنس‌هایی را انتخاب کنید که در هنگام برش یا جویدن نخ‌های طولانی ایجاد نمی‌کنند و هر تکه‌ای که دارای سوراخهایی است که موش می‌تواند در آن گیر کنید جدا کنید.

بزرگترین تصمیم این است که چه نوع پوشالی برای بستر استفاده کنیم. پس در ادامه با هم نگاهی به گزینه‌های موجود برای پوشال می‌اندازیم. در ادامه‌ی مطلب با ما با کلینیک دامپزشکی و پت شاپ آنلاین نیاوران همراه باشید.

انواع پوشال‌های جوندگان خوب برای استفاده به عنوان بستر

لایه‌ی پوشال جوندگان برای بستر سه نقش دارد:

  • برای محافظت از کف قفس از ادرار و مدفوع؛
  • برای ایجاد راحتی موش و خرگوش، به طوری که او همیشه بر روی فلز یا پلاستیک راه نرود؛
  • و دادن چیزی به موش‌ها برای حفاری و کاوش. زیرا موش‌ها واقعاً دوست دارند حفاری خوبی داشته باشند.اگر شما یک قفس با کف عمیق پلاستیکی مانند قفس‌های چند سطح داشته باشید، پس یک پوشال مناسب نرم می‌تواند برای هر سه هدف را برآورده کند. اگر شما یک قفس با کف تخت را ترجیح می‌دهید، می‌توانید جعبه‌ی دوخانه‌ی عمیق‌تر خود را بسازید، یا از روزنامه یا پارچه‌ی پشمی در کف قفس استفاده کنید و یک پوشال شل را در یک سینی یا جعبه برای حفاری فراهم کنید. به هر حال، این یک انتخاب شخصی است. تنها معیار مهم این است که ایمن باشد و نیازهای حیوان خانگی شما را برآورده کند.

    اگر به دنبال خرید پوشال مناسب و با کیفیت برای سطح قفس جونده‌ی خود هستید، ما به شما توصیه می‌کنیم تا از پت شاپ آنلاین کلینیک دامپزشکی نیاوران پوشال مخصوص بستر جوندگان را تهیه کنید.

[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jy64pv0d’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2019/07/پوشال-جونده.png’ attachment=’1729′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jy64uwr5′ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jy64pv0d’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jy64vmhl’ admin_preview_bg=”] منبع:

https://www.animallama.com/rats/rat-bedding/

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--