مشاوره گرفتن از پت شاپ

[av_heading heading=’حیوان خانگی’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=’blockquote modern-quote modern-centered’ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2jmwlz’][/av_heading] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k0vau4j0′ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k0vavaie’ admin_preview_bg=”] با فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران همراه باشید

انسانها همواره جدا از نیاز به زندگی اجتماعی و در کنار اعضای خانواده و افراد جامعه بودن، علاقمند به داشتن انواعی از حیوانات خانگی بوده اند. امروزه در ایران بر تعداد علاقمندان به حیوانات خانگی افزوده شده است. بسیاری از افراد این شرایط را ندارند که مانند سالوادور سالی -نقاش بزرگ اسپانیایی- مورچه خوار را به عنوان حیوان خانگی خود برگزینند. علاقمندان نیاز دارند تا با توجه به شرایط فرهنگی و آپارتمان های محل زندگی، اطلاعاتی درباره انتخاب بهترین حیوان خانگی از میان سگ سانان، گربه سانان، خزندگان، پرندگان و جوندگان به دست آوردند.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k0vaviu0′ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2019/09/پت-شاپ۲۲-۳۰۰×۲۲۲٫jpg’ attachment=’3752′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k0vax51h’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’5′ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k0vaviu0′ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k0vay5rh’ admin_preview_bg=”]

مشاوره در پت شاپ ها

پت شاپ ها بستری را فراهم می آورند تا افراد بتوانند با مشاوره گرفتن از آنها مطابق با شرایط زندگی، خانوادگی، و محل زندگی خود، پت مناسب خود را انتخاب کنند. نیز پت شاپ ها برای تهیه محصولات زیستی، بهداشتی و تغذیه انواع حیوانات خانگی مشاوره ارائه می دهند.

افراد پس از به خانه آوردن حیوان مورد علاقه خود، نیاز دارند تا برای آگاهی از چگونگی رفتار و مراقبت از پت خود، مشاوره دریافت کنند. آگاهی نسبت به خلق و خو ها و رفتارشناسی حیوانات، و نحوه صحیح برخورد با آنها به کمک مشاورین و دامپزشک های پت شاپ ها به دست می آید. برخی حیوانات انعطاف پذیری بیشتر دارند، برخی به توجه و مراقبت بیشتری نیاز دارند. اطلاعات داشتن نسبت به انواع نژادها، احوالات و زبان بدن حیوانات مختلف، موجب می شود تا تربیت، نگهداری و مراقبت از آنها آسان شود. باید توجه داشت که نگهداری از حیوانات در فصول مختلف سال، شرایط متفاوتی پیدا می کند و نوع نگهداری و نوع تغذیه آنها باید با توجه به فصول سال، هماهنگ شود تا خطری آنها را تهدید نکند.

علاوه بر انتخاب پت و چگونگی آماده سازی محل و شرایط زندگی آنها، نیاز به آگاهی کاملی نسبت به نحوه مراقبت، عادات غذایی و بیماری آنها وجود دارد. پت شاپ ها در کنار صاحبین این حیوانات خواهند بود تا به آنها آگاهی کاملی ارائه بدهند. اطلاعاتی در حوزه علت و راهکار بی اشتهایی، پرخوری، تغییر عادات غذایی، آگاهی از انواع غذاهای موجود در بازار و انتخاب غذای مناسب، نحوه شستشو و نظافت، نحوه ناخن گرفتن، بیماری های شایع در میان انواع پت ها، کک و کنه و راه های درمان آنها، روش درمان انواع بیماری ها در میان انواع پت ها، همگی اطلاعاتی است که مشاورین پت شاپ ها در اختیار علاقمندان خواهند گذاشت.

انسان ها حتی برای مراقبت، تربیت و حفظ سلامت فرزندان خود نیز نیاز به راهنما و مشاوره دارند. ناآگاهی انسان ها از دنیای حیوانات، خلق و خوها و عادات غذایی، نحوه مراقبت و نیازهای پت ها، آنها را ملزم به مشاوره گرفتن از پت شاپ ها می کند. پت شاپ ها برای ایجاد تجربه ای لذتبخش از همزیستی انسان ها و پت ها در کنار مشاوره جویان خواهند بود.

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--