نکاتی در مورد غذای خشک کیتن و زمانبندی غذا برای بچه گربه

[av_heading heading=’نکاتی در مورد غذای خشک کیتن و زمانبندی غذا برای بچه گربه’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-20dnfu’][/av_heading] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k8pmik0a’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k8pmfwd2′ admin_preview_bg=”] با فروشگاه آنلاین پت شاپ نیاوران همراه باشید

غذای خشک کیتن، غذای مناسب برای بچه گربه

برای چند هفته اول ، شیر مادر منبع اصلی غذایی بچه گربه شما است. وقتی که بچه گربه شما آماده شما باشد، می توانید از غذای بچه گربه ها مانند، غذای خشک کیتن استفاده کنید. تغذیه مناسب برای ترکیبی از دو غذای مرطوب و غذای خشک کیتن می باشد و  شروع آن از هشت هفتگی تا دوازده هفتگی توصیه می شود. همانطور که بچه گربه سلیقه ی خود را توسعه می دهد، شما می توانید با طعم ها و بافت های مختلف را آزمایش کنید تا آنچه را که دوست دارد، پیدا کند.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k8pmirry’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/04/غذای-خشک-کیتن-پیپرپت-۳۰۰×۱۹۵٫jpg’ attachment=’9259′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k8pmjgrx’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k8pmi3mm’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k8pmjy2i’ admin_preview_bg=”] منو غذایی بچه گربه

شما می توانید با پیروی از این منو وعده غذایی گربه تان را ترتیب بندی کنید.

 • وعده غذایی صبحگاهی
 • یک کاسه آب به اندازه یک یا دو فنجان
 • مقدار کمی از غذای مرطوب مخصوص بچه گربه ها
 • مقدار کمی غذای خشک برای بچه گربه برای خوردن صبحانه. اول باید چک کنید که به مقدار می خورد و در صورت لزوم مقدار را افزایش دهید.می توانید از غذای خشک کیتن استفاده کنید.
 • ناهار
 • کاسه را با آب تازه پر کنید
 • یک چهارم تا یک سوم فنجان غذای خشک کیتن
 • وقت شام
 • در صورت لزوم کاسه آب را با آب تازه پر کنید
 • به مقدار نصف قوطی غذای مرطوب برای شام استفاده کنید. می توانید از وعده های غذایی صبحانه او استفاده کنید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که حتما باید غذای مرطوب را در فریزر یا یخچال نگهداری کنید.
 • همچنین می توانید ۱/۴ تا ۱/۳ فنجان غذای خشک کیتن را برای خوردن در طول شب در نظر بگیرید. چون بچه گربه ها، در طول شب بیشتر تمایل به غذا دارند.

غذای خشک کیتن

با استفاده از غذای خشک، مانند غذای خشک کیتن میتوانید همیشه با رعایت اندازه و ماندگاری بیشتری نسبت به مواد غذایی مرطوب که قوطی آن ها باز شده، استفاده شوند. غذای خشک کیتن به سلامتی دهان بچه گربه شما کمک می کنند. بچه گربه نیاز به تلاش بیشتری برای جویدن غذای خشک دارد و این کار به برداشتن پلاک از دندان آنها کمک می کند. همچنین استفاده از غذای خشک که با تکه های کوچکتری تهیه شده باعث می شود که  جویدن و بلعیدن برای بچه گربه آسان تر است.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k8pmib6o’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/04/غذای-گربه-کیتن-پپرپت-۳۰۰×۲۰۰٫jpg’ attachment=’9260′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k8pmkd3p’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k8pmib6o’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k8pml7eo’ admin_preview_bg=”] غذای بچه گربه

به نظر می رسد گزینه های زیادی برای غذای بچه گربه وجود دارد ، اما خبر خوب این است که ، فارغ از سبک زندگی حیوان خانگی یا وضعیت جسمی آنها فرمول مناسبی برای غذای آن ها وجود دارد. غذای بچه گربه ها به طور خاص با پروتئین های بسیار بالایی تهیه شده است که برای رشد آن ها الزامی می باشد. همچنین کلسیم ، منیزیم ، فسفر ، روی و آهن برای کمک به آنها در ایجاد استخوان ها و دندان های قوی و سالم در این غذاها وجود دارد.

برنامه غذایی برای بچه گربه

برنامه ی غذایی برای هر بچه گربه ای، ممکن است متفاوت با دیگری باشد. این نکته مهم است که یک برای غذا دادن به بچه گربه برنامه ریزی کنید. برنامه ای متناسب با روال کاری خود تنظیم کنید اما این روال را همیشه ثابت نگه دارید. بچه گربه شما به همان روالی که شما برنامه ریزی کردید عادت می کند و تغذیه او بخشی از برنامه روزمره می شود.

شش تا نه ماه اول برای بچه گربه سه تا چهار وعده غذایی در طول روز تخصیص دهید. بچه گربه ها به دلیل اینکه بسیار فعال هستند و به سرعت رشد می کنند ، به مواد غذایی بیشتری نیاز دارند. بچه گربه های در حال رشد به اندازه سه برابر کالری و مواد مغذی بیشتری نسبت به گربه های بالغ احتیاج دارند. هنگامی که بچه گربه شما یک ساله است و رشد او کند می شود ، می توانید وعده های غذایی را به دو بار در روز کاهش دهید و یک برنامه غذایی جدید ایجاد کنید.

منبع : https://www.purina-latam.com/en/cam/ja/purina/note/kitten/feeding-your-kitten

https://bluebuffalo.com/articles/cat/set-up-a-healthy-feeding-schedule-for-your-kitten/

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین پت شاپ نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--