خرید غذای خشک سگ

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k9znu7he’ admin_preview_bg=”] خرید غذای خشک سگ piperpet

دلایل بسیار زیادی برای تغذیه غذای خشک سگ piperpet   برای سگ شما وجود دارد، چه به عنوان تنها منبع غذایی برای آن ها و چه به عنوان میکس کردن غذای خشک با غذای مرطوب. غذای خشک سگ piperpet   ارزان تر از غذای مرطوب است. همچنین دارای مواد مغذی می باشد و برای دندان های سگ شما مفید است. با این حال ممکن است سگ ها غذای مرطوب را بیشتر دوست داشته باشند و شاید شما مجبور باشید برای تشویق کردن سگ، به آن غذای خشک بدهید.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k9zntte0′ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/05/خرید-غذای-خشک-سگ-۱-۳۰۰×۲۰۰٫jpg’ attachment=’11683′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k9znvfvd’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k9zntte0′ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k9znvzzp’ admin_preview_bg=”] فروش غذای خشک سگ

ممکن است بعضی از سگ ها غذای خشک را دوست نداشته باشند. اما این موضوع برای سگ های دیگر صدق نمی کند، بنابراین ممکن است شما مجبور باشید قبل از پیدا کردن غذای مناسب، چند مارک مختلف را امتحان کنید. شما با خرید غذای خشک سگ piperpet از سایت ما میتوانید به بهترین و مرغوب ترین غذای خشک سرشار از پروتئین های غنی تر دست یابید. از یک غذای خوب استفاده کرده و به سگ این اجازه را بدهید که بافت ها و مزه های جدید را امتحان کند.

قیمت غذای خشک سگ

در مورد خرید مواد غذایی خشک بصورت عمده یا کیسه های بزرگ از غذای خشک سگ piperpet باید گفت که بسیار بهتر است، زیرا این حرکت همیشه مقرون به صرفه تر از خریدن کیسه های کوچکتر است.  بعد از خرید کیسه های بزرگ غذای خشک سگ piperpet دانستن این نکته مهم است که به محض باز کردن آنها ، باید غذا را در ظرفی محکم و فشرده نگهداری کنید، تا بخش عمده ای از غذاهای شما تازه باقی بماند.( برای اطلاع از قیمت غذای خشک سگ اینجا کلیک کنید)
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k9zntte0′ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/04/غذای-بچه-گربع۲-۳۰۰×۱۸۱٫png’ attachment=’11229′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k9znxyl0′ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k9zntte0′ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k9znzx20′ admin_preview_bg=”] از خلاقیت استفاده کنید

طیف عظیمی از محصولات غذایی مختلف وجود دارد که می توانید آنها را با هم مخلوط کنید تا با تغییر بو ، بافت یا طعم غذای خشک ، باعث جذابیت بیشتر شود. اگر سگ شما برای خوردن غذای خشک سگ piperpet  به تنهایی علاقه ای نشان نمی دهد، برخی از این پیشنهادات را امتحان کنید:

  • کمی آب ولرم آماده کنید، غذای خشک سگ piperpet را در آب بریزید، تا بافت آن تغییر کرده و بوی غذا برای سگ بیشتر حس شود. سپس صبر کنید تا کاملاً نرم شود و حالت خمیری به خود بگیرد. بعد از این کار بلافاصله باید غذا برای سگ شما سرو شود، در غیر صورت خراب می شود.
  • مقدار کمی از غذای مرطوب بسیار معطر را همراه با غذای خشک سگ piperpet مخلوط کنید. بعد از اضافه کردن غذای خشک ، غذا یک بافت و طعمی جدیدی به خود میگیرد و باعث می شود که برای سگ جذاب به نظر برسد.
  • غذاهایی بسیار ساده مانند مرغ یا گوشت گاو ، به عنوان یک غذای اصلی به کاسه غذای سگ اضافه کنید غذای معطر ممکن است برای جلب توجه سگ شما کافی باشد.
  • می توانید غذای مرطوب را با غذای خشک میکس کنید. به خصوص اگر خواهان آن هستید که رژیم غذایی سگ را از غذای مرطوب به رژیم غذایی خشک تغییر دهید. به تدریج غذای خشک را زیاد در کاسه غذا اضافه کنید و غذای مرطوب را به تدریج کم کنید.
  • مرغی که کمی آب پز شده و بدون مواد نگه دارنده می باشد، برای بسیار از سگ ها دوست داشتنی است. بنابراین مقداری از این مواد را داخل غذای خشک سگ piperpet کاملاً مخلوط کنید تا آنها را به خوردن تشویق کنید.
  • ماست و پروبیوتیک های ساده نه تنها برای بیشتر سگها خوشمزه هستند ، بلکه برای آنها نیز مفید می باشند. بنابراین قرار دادن کمی ماست یا نوشیدنی ماستی در غذای آنها می تواند کمک کند.
  • کمی تخم مرغ آب پز خرد شده یا خرد شده معمولاً برای سگها جذاب است ، بنابراین اگر هنوز تمایلی به خوردن غذای خشک ندارند، این مورد را امتحان کنید.

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین  پت شاپ نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--