خرید غذای مرطوب سگ

[av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/05/غذای-مرطوب-سگ۱-۳۰۰×۲۰۰٫jpg’ attachment=’11994′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-ka8alj4q’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-ka8a9fup’ admin_preview_bg=”] خرید غذای مرطوب سگ در پت شاپ اینترنتی

غذاهایی که امروزه برای سگ ها تهیه می شود، ظاهر بهتری نسبت به قبل پیدا کردند و شما می توانید به راحتی در پت شاپ اینترنتی غذاهای مربوط به سگ را خریداری کنید. شما می توانید به سگ خود مخلوطی از گوشت گاو، گوشت گوسفند ، مرغ و سبزیجات و غلات مغذی بدهید. همه ی این غذاها، در تمام مراحل زندگی او نقش مهمی در تأمین تغذیه ای متعادل برای سگ شما دارند. اگرچه تصور می شود غذای خشک گزینه سالم تری برای تغذیه سگ ها باشد ، اما غذای سگ مرطوب نیز به همان اندازه برای این حیوانات سالم است. در این جا چند دلیل برای مصرف غذاهای مرطوب آورده شده است.

فروش غذای مرطوب سگ

بسیاری از صاحبان سگ ها از دادن غذای مرطوب برای تغذیه سگ های خود اجتناب می کنند. آنها نگران این موضوع  هستند که غذای کافی به سگشان نمی دهند ، یا اینکه این غذاهای مرطوب باعث آسیب رساندن به دندان های آن ها می شود. تهیه یک غذای مرطوب با کیفیت از پت شاپ  مناسب می تواند به شما تضمین دهد که در تمام مراحل زندگی از حفظ سلامت سگ خیالی راحت داشته باشید. شما می توانید ( برای از خرید و قیمت غذای مرطوب سگ کلیک کنید )  حتی دامپزشکان گفته اند که تغذیه سگ با غذای مرطوب به دندان یا لثه او آسیب نمی رساند. در حقیقت برای سگ های مسن غذای مرطوب گزینه ی بهتری نسبت به غذاهای خشک است.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-ka8a7cri’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/05/غذای-مرطوب-سگ-۳۰۰×۱۲۹٫jpg’ attachment=’11993′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-ka8ag1es’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-ka8a7cri’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-ka8ah5o5′ admin_preview_bg=”] خرید غذای سالم برای سگ

چه موقع ممکن است غذای مرطوب بهتر از غذای خشک باشد؟ توله سگ ها به پروتئین بیشتری برای رشد قوی نیاز دارند. غذاهای مرطوب حاوی پروتئین بیشتری نسبت به غذای خشک هستند. غذای سگ خشک حاوی دانه هایی مانند ذرت ، جو دوسر یا سایر غلات کامل است که به سگ های مسن مبتلا به هضم سالم کمک می کند. این غلات در غذاهای مرطوب بیشتر یافت می شوند.

 خرید غذای مرطوب سگ

برخی از غذاهای مارک های مختلف در پت شاپ ها حاوی گوشت و سبزیجات فراوانی هستند که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز سگ را، برای سالم ماندن را ارائه می دهند. گوشت گاو واقعی ، گوسفند ، مرغ و غلات سبزیجات را از طریق این بسته از غذای مغذی به آن ها ارائه کنید. همچنین ، بسته به تاریخ انقضا ، غذای مرطوب سگ را می توان بیشتر از غذای خشک نگهداری کرد. برای حفظ طراوت خود نیازی به مواد نگهدارنده ندارد.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-ka8a7cri’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/05/غذای-مرطوب-سگ۲-۳۰۰×۱۸۰٫jpg’ attachment=’11995′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-ka8amzu1′ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-ka8a7cri’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-ka8aotqc’ admin_preview_bg=”] چه موقع سرو شود

یکی از دلایل سرو کردن غذای خشک بیشتر از غذای مرطوب این است که تغذیه و جیره بندی غذای خشک راحت تر است. غذای خشک برای سگ هایی که مدام از جای خود بلند می شوند، گزینه ی مناسبی است. غذای خشک را می توان در اندازه های بزرگتر از پت شاپ اینترنتی نیز خریداری کرد ، این کار می تواند برای بعضی از صاحبان سگ کار آسانی باشد. اگر سگ شما بدغذا است، می توانید از غذای خشک استفاده کنید، چون غذای مرطوب ۴ ساعت بعد از سرو کردن، خاصیت خود را از دست می دهد و خراب می شود. اگر تصمیم دارید غذای خشک سگ و غذای مرطوب را به سگ خود بدهید، دنبال مارک هایی باشید که غذای خشک آن غلظت بالایی از مفیدترین مواد مغذی در هر وعده را فراهم می کند. شما می توانید برای مشاوره به متخصصان ما در پت شاپ اینترنتی نیاپت تماس بگیرید.

خرید غذای خشک و تر سگ

اگر نگران هستید که غذای مرطوب تمام نیاز های سگ شما را ارائه نمی کند ، می توانید ترکیبی از هر دو غذا را در نظر بگیرید. می توانید این دو غذا را با هم میکس کنید ، بنابراین هر بار که به سمت کاسه غذا می آید ، مقداری از هر دو غذا را دریافت می کند. می توانید برای راهنمایی بیشتر درباره میکس غذاهای سگ ها، با پت شاپ اینترنتی نیاپت در ارتباط باشید.

تهیه شده توسط گروه انجمن و ترجمه مقالت کلینیک دامپزشکی نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--