تغذیه مناسب با غذای توله سگ piperpet

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdfxiz4w’ admin_preview_bg=”] تغذیه غذای توله سگ piperpet

توله سگ ها هنگام تولد ، از طریق شیر مادر تغذیه می شوند و خیلی سریع رشد می کنند. آنها ظرف چند هفته بعد از تولد غذاهای جامد می خورند. در این زمان ، مادرشان آنها را از شیر دور می کند ، و آنها می توانند شروع به خوردن غذاهای جامد کنند. در این مرحله شما با تهیه غذایی مقوی اعم از غذای مرطوب و خشک تغذیه مورد نیاز توله سگ را برای برای ادامه رشد آن فراهم کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت ما غذای توله سگ piperpet را خریداری نمایید.

چه موقع باید با غذای توله سگ piperpet، توله سگ ها را تغذیه دهیم ؟

اگر شما یک توله سگ دارید ، باید تا حدود ۴ تا ۵ هفتگی به آن شیر دهید. در طی مرحله شیر گرفتن ، شما به آرامی در حال انتقال توله سگ خود به غذاهای جامد و خشک مانند غذای توله سگ piperpet، از شیر مادر یا یک فرمول جایگزینی هستید. این یعنی مخلوط کردن غذا با فرمول تا زمانی که توله سگ به خوردن آن عادت کند. روند شیر گرفتن حدود چهار تا پنج هفته طول می کشد و به توله سگ شما اجازه می دهد تا به روند خوردن غذاهای جامد و خشک مانند غذای توله سگ piperpet عادت کند. این بدان معنی است که توله سگ شما در حدود ۹ تا ۱۰ به غذای خشک و مرطوب عادت کند.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’10’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdfxj7ea’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/08/توله-سگ۱-۳۰۰×۲۰۰٫jpg’ attachment=’14748′ attachment_size=’medium’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-kdfxlw6e’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’10’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdfxj7ea’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdfxmd9b’ admin_preview_bg=”] چرا باید غذای توله سگ piperpet با غذای مرطوب میکس کنیم ؟

هنگامی که توله سگ شیر مادر را رها می کند، به اندازه قبلا غذا نمیخورد. برای تقویت رژیم غذایی توله سگ ها ، باید ، غذای خشک، مانند غذای توله سگ piperpet را با غذای مرطوب سگ میکس کنید. فرآیند خیساندن کمک می کند تا غذای خشک کمی خیس شود، بنابراین خوردن غذا برای توله سگ ها راحت تر می شود. به یاد داشته باشید که توله سگ ها طبق مطالعات انجام شده از حدود ۲ ماهگی رشد دندان های آنها شروع می شود و تا رسیدن به سن ۸ تا ۱۰ هفته ، دندان های آن ها به طور کامل رشد نمیکند. بنابراین شما باید در این مدت از این روش استفاده کنید، تا سگ شما به راحتی تغذیه شود. انتقال آهسته از شیر مادر به غذای جامد ناراحتی دستگاه گوارش را به حداقل میرساند، تغذیه مناسب در این دوران بسیار حیاتی است زیرا توله سگ ها دارای معده های حساسی هستند.( برای اطلاع از قیمت غذای توله سگ کلیک کنید)

نحوه ی غذا دادن به توله سگ ها

توله سگ ها معده های کوچکی دارند که نمیتواند غذای زیادی را به طور همزمان نگه دارد ، به همین دلیل وعده های غذایی با میکس غذای توله سگ piperpet و غذاهای مرطوب در وعده های کوچک بهترین گزینه برای از شیر گرفتن توله سگ می باشد. میزان غذای توله سگ در حال رشد ، بستگی به اندازه توله سگ دارد. بسته به توضیحی که پشت جلد غذای توله سگ piperpet  وجود دارد ، توصیه روزانه را مطالعه کنید. آن مقدار را به چهار تقسیم کنید. این مقدار غذایی است که باید در هر یک از وعده های غذایی او قرار بگیرد.

هنگامی که سن توله سگ شما بین ۹ تا ۱۰ هفته باشد می تواند تنها از غذای توله سگ piperpet  تغذیه کند. شما می توانید غذای توله سگ piperpet را در طول روز برای تغذیه توله سگ کنار مکانی که استراحت می کند قرار دهید، چون که غذای خشک می تواند در طول روز تازه بماند. می توانید با داپزک درباره نحوه دادن غذای خشک به توله سگ ها و مقدار غذای آن ها مشورت داشته باشید. تغذیه بیش از حد از یک توله سگ نژاد بزرگ باعث رشد سریع استخوانهای آنها می شود که برای آنها مناسب نیست.

تهیه شده توسط گروه انجمن و ترجمه مقالات کلینیک دامپزشکی پت شاپ نیاوران
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’10’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdfxj7ea’ admin_preview_bg=”]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--