غذای خشک گربه چیست؟

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kei5xbsu’ admin_preview_bg=”]

غذای خشک گربه

بسیاری از افراد به حیوانات خانگی علاقه دارند و با توجه به علاقه شان حیوان مورد علاقه شان را در خانه نگهداری می کنند. گربه یکی از این حیوانات می باشد که امروزه در بیشتر خانه ها نگهداری می شود. یکی از مهم ترین نکته در نگهداری گربه خانگی کیفیت غذای آن است. غذای خشک گربه از جمله غذا های با کیفیت گربه می باشد که تنوع بسیار زیادی دارد و برای خرید آن می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید و یا به صورت اینترنتی خریداری کنید. با پت شاپ نیاوران همراه باشید و این مطالب مفید درباره غذای خشک گربه را بخوانید.

غذای خشک گربه چیست؟

غذای خشک گربه، غذایی می باشد که توسط برخی از کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شود. رطوبت این نوع غذا ها ۶ الی ۱۰ درصد می باشد. به غذای خشک گربه بیسکویت گربه نیز گفته می شود. خوردن این غذای خشک برای گربه بسیار مفید است و باعث سلامت دندان ها، دستگاه گوارش، کلیه ها، عدم چاقی و … می شود زیرا براساس نیاز های بدن گربه تهیه شده اند. نحوه مصرف این نوع غذا ها بهتر است به همراه آب باشد تا در هنگام مصرف، مشکلی برای گربه ایجاد نشود.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’20’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kei5tm0j’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://www.niapet.ir/wp-content/uploads/2020/08/غذای-خشک-گربه-piper-pet-300×300.jpg’ attachment=’14859′ attachment_size=’medium’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-kei5xudg’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’20’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kei5tm0j’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kei5yvef’ admin_preview_bg=”] مزایای استفاده از غذای خشک گربه

استفاده از غذای خشک مزایای زیادی دارد که در ادامه به برخی از مزایای غذای خشک گربه اشاره خواهیم کرد.

غذای خشک گربه شامل پروتئین، کربوهیدرات، چربی، ویتامین ها و املاح ضروری می باشد.
این نوع غذا انواع مختلفی دارد و شما می توانید با در نظر گرفتن سن و حساسیت گربه، غذای متناسب با آن را خریداری نمایید.
به دلیل خشک بودن مدت زمان نگهداری آن زیاد است.
گربه به دلیل خشک بودن این نوع غذا، مجبور است تا با دندان آن را بجود که این کار باعث می شود تا از تارتار شدن دندان گربه جلوگیری شود.
ودر کل غذای خشک گربه در طعم های متنوع و گوناگون، دارای ترکیبات متفاوتی برای حفظ سلامت گربه های خانگی هستند.غذای خشک مخصوص گربه، نیازبه آماده شدن و صرف زمان ندارند، فاسد نمی شود، به راحتی قابل نگهداری و جابه جایی است سلامت دندان گربه را تامین کرده و برای مدت طولانی گربه را سیر نگه می دارد.

تهیه شده توسط گروه انجمن و ترجمه مقالات کلینیک دامپزشکی پت شاپ نیاوران
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--