ارسال غذای خشک گربه

بسیاری از افرادی که گربه دارند، عاشق آسودگی و راحتی غذای خشک گربه هستند. غذای خشک گربه مانند غذای مرطوب زود خراب نمی شود. غذای خشک گربه می تواند برای مدت طولانی ذخیره شود و به همان اندازه در هزینه صرفه جویی می شود. علاوه بر این ، اکثر دام پزشکی ها از غذای خشک گربه استفاده می کنند تا نیازهای غذایی مورد نیاز گربه را تامین کنند.

دانستنی هایی در مورد غذای خشک گربه

قیمت غذای خشک گربه

غذای خشک گربه معمولا آن ها را فعال تر کرده و ممکن است به مدت طولانی غذا بخورد. به همین دلیل  باید در طول روز آب بیشتری را بنوشند. غذای خشک به این دلیل مناسب است که می تواند در تمام روز تازه بماند، بنابراین هر وقت گربه شما گرسنه شد می تواند دوباره به سراغ غذایش برود. با این وجود غذای خشک گربه باید در محیطی تمیز نگهداری شوند. می توانید گربه خود را با غذای خشک یا مرطوب تغذیه کنید. بعنوان مثال بعضی از گربه ها ترجیح می دهند صبح ها غذای مرطوب بخورند، اما از غذای خشک در طول روز برای میان وعده استفاده می کنند. برخلاف بسیاری از سگ ها ، گربه ها ترجیح می دهند غذای خشک خود را خرد کنند و به طور کلی وقتی خیس شوند برای آنها جذابیتی ندارد، بنابراین همیشه آن را خشک نگه دارید.( برای اطلاع از قیمت ها اینجا کلیک کنید)

فروش غذای خشک گربه

غذای خشک گربه مزیت هایی هم دارد. به عنوان مثال برای استفاده راحت و ماندگاری طولانی تری نسبت به غذاهای مرطوب دارند. برخی نیز ممکن است به از بین بردن جرم دندان گربه ها کمک کنند. به خاطر داشته باشید که گربه ها در مراحل خاصی از زندگی ممکن است غذاهای نرم تر را ترجیح دهند ، به عنوان مثال گربه های مسن یا بچه گربه هایی که تازه به دنیا آمده، غذای نرم را بیشتر ترجیح می دهند. در این مواقع غذای مرطوب گزینه ای مناسب است و همچنین رژیم های غذایی خشک وجود دارد که بطور خاص برای خیس شدن طراحی شده اند.

بسته به غذای خشک انتخاب شده ، می تواند برای گربه شما سودمند باشد. مزایای سلامتی دندان برای غذای خشک گربه با فرمول دندانپزشکی به دو روش می باشد:

  • با عمل گاز گرفتن و خرد کردن مواد غذایی خشک. برای به دست آوردن تأثیر کامل این بیسکویت باید بطور ویژه طراحی شود تا عمل سایشی / ساینده مطلوب را داشته باشد.
  • مواد شیمیایی خاصی را می توان به فرمولاسیون اضافه کرد تا از رسوب روی دندان ها جلوگیری شود.
  • دقیقاً مانند انسانها ، برای محافظت از دندان ، برای گربه، به یک متخصص دندانپزشکی مراجعه می کنید. همیشه خوب است که گربه خود را برای معاینه سالانه به دندانپزشکی ببرید. حتی برخی از گربه ها در سن ۱۸ ماهگی نیز می توانند علائم بیماری دندانی را نشان دهند.

نکاتی برای غذای خشک گربه

با وجود فواید زیادی که غذای خشک گربه دارا می باشد، این غذا ممکن است مشکلاتی را برای آن ها به وجو آورد. گربه ها به یک رژیم غذایی متشکل از حدود ۵۲٪ پروتئین ، ۳۶-۴۶٪ چربی و ۸-۱۰٪ کربوهیدرات نیاز دارند. بسیاری از غذاهای خشک از حدود ۳۰٪ کربوهیدرات تشکیل شده است ، به این معنی که سیستم گوارشی گربه ممکن است دچار مشکل شود. هر دو غذای مرطوب و خشک دارای مزایا و اشکالاتی هستند ، اگر مشکلی در رابطه با غذا دادن به گربه خود دارید می توانید با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنید. ممکن است راهنمایی های ما را در مورد تغییر رژیم غذایی گربه برای گربه شما مفید باشد.

تهیه شده توسط گروه انجمن و ترجمه مقالات کلینیک دامپزشکی پت شاپ نیاوران