ارسال غذای بچه گربه piperpet

تغذیه برای گربه های شما که در حال رشد هستند بسیار حایز اهمیت است. تغذیه بخش مهمی برای رشد و سالم ماندن گربه ها می باشد. گربه ها کاملاً گوشتخوار هستند و نیازهای غذایی بسیار خاصی دارند که با سگ متفاوت است. به همین دلیل تغذیه بچه گربه شما با داشتن یک رژیم کامل و متعادل برای سالم ماندن آنها نیاز است. شما می توانید غذای بچه گربه piperpet را با غذای مرطوب میکس کنید و به آن ها بدهید با پت شاپ نیاوران همراه باشید

خرید ارزان غذای بچه گربه piperpet

بنا به توصیه پزشکان باید روزانه سه وعده غذایی بچه گربه خود را تغذیه کنید تا شش ماهگی آن تمام شود. در شش ماهگی ، بچه گربه شما از نظر اندازه به یگ گربه بالغ نزدیک است ، اما آنها هنوز هم یک بچه گربه هستند و باید به خوردن یک رژیم غذایی مخصوص بچه گربه ها ادامه دهند. شما می توانید به جای سه وعده ، که شامل غذای بچه گربه piperpet هم می شود، تغذیه آنها را به دو وعده غذایی در روز تنظیم کنید. نگران نباشید اگر اشتهای بچه گربه شما بین ۴ تا ۷ ماهگی کمی کاهش یابد نگران نباشید، چون در این هنگام بچه گربه ها دندانهای خود را از دست میدهند، و ممکن کمی کمتر غذا بخورند

قیمت غذای بچه گربه piperpet

نحوه تغذیه سگ ها با گربه ها تفاوت دارد. گربه ها به عنوان “چرندگان” شناخته می شوند و بین ۱۰ تا ۱۵ وعده غذایی به مقدار کم به صورت دارند، در حالی که سگ ها بیشتر تمایل به غذا خوردن با مقداری بیشتر اما تعداد دفعات کمتری دارند. به همین دلیل ، بیشتر صاحبان گربه ها برای غذای صبح و شب از مواد غذایی کنسرو شده استفاده می کنند و غذای خشک مانند غذای بچه گربه piperpet را در طول روز به آن ها می دهند.  «جهت دریافت قیمت های غذای بچه گربه ها کلیک کنید »

مزایای غذای خشک بچه گربه

یکی از مزایای غذای بچه گربه piperpet، جدا از راحتی ، این است که غذای بچه گربه piperpet ، که  یک نمونه از غذای خشک می باشد، می تواند به کاهش میزان تجمع تارتار روی دندان های گربه شما کمک کند. تا زمانی که بچه گربه شما به اولین روز تولد خود برسد ، رسما بالغ می شوند. نیاز کالری بالا به عنوان یک بچه گربه به تدریج کاهش می یابد و به آنها امکان می دهد به تدریج به غذای  گربه های بالغ را بخورند.

بهترین غذای خشک بچه گربه

غذا خوردن بچه گربه ها ممکن است کاملاً خاص باشد. مواد غذایی باید در دمای اتاق و یا گرم (گرم و سرد نباشند) و معمولاً غذاهایی که دارای بوی قوی مانند ماهی دارند را بیشتر دوست دارند و از آن غذا استقبال می کنند. مواد غذایی مرطوب نشده و غلیظ را باید بعد از ۲۰ دقیقه دور بریزید. اما اگر از غذای خشک مانند، غذای بچه گربه piperpet استفاده کرده باشید می توانید به مدت ۱۲ ساعت غذای بچه گربه piperpet در هوای آزاد نگه دارید اما بعد از آن غذا را دور بریزید.ممکن است بچه گربه ها غذاهای یخچالی را دوست داشته باشند به همین دلیل است که بسیار از غذا بسیاری از غذاها به این صورت تولید شده، تا بچه گربه ها بتواند در هر زمان غذای تازه ای را داشته باشد.

تنوع غذای خشک بچه گربه

اگر می خواهید تغذیه گربه را عوض کنید ، این کار را به تدریج طی یک دوره ی حدود هفت تا ۱۰ روز انجام دهید تا از ناراحتی های گوارشی جلوگیری کنید و به بچه گربه خود اجازه دهید با سلیقه های مختلف عادت کند. با دادن مقدار کمی از غذای جدید به همراه غذای فعلی آنها ، تغییر مرحله را آغاز کنید.  به تدریج غذای جدید را افزایش داده و مقدار غذای قبلی را کاهش دهید تا زمانی که بچه گربه شما فقط روی غذای جدید باشد.

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین پت شاپ نیاوران