غذای خشک فریزکیز برای سگ و گربه

با فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران همراه باشید

کمپانی فریزکیز Friskies

فریزکیز، متعلق به شرکت Nestlé Purina Petcare و تولید کننده غذای خشک و مرطوب سگ و گربه است که کار خود را با تولید محصولات غذایی برای گربه ها آغاز کرد، اما در همان دهه ۱۹۳۰ تولید غذای سگ را نیز به برنامه خود افزود. این شرکت جزو اولین، شناخته شده ترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده غذای سگ و گربه در جهان است. برای آشنایی با این شرکت و غذای خشک فریزکیز با پت شاپ نیاوران همراه باشید.

چرا فریزکیز

غذای خشک فریزکیز و دیگر محصولات این شرکت، مواد مغذی که مورد نیاز سگ و گربه است را بالانس کرده و با طعمی دلپذیر برای آنها آماده می کند. خوشمزگی، مغذی و تأمین کننده نیازها بودن بطور همزمان در این محصولات درنظر گرفته شده است.

مواد تشکیل دهنده مغذی

ترکیبات مواد غذایی در محصولات خشک و مرطوب فریزکیز به شکلی انتخاب می شوند که ۱۰۰% تکمیل کننده یکدیگر و بالانس شده بوده و همینطور با ذائقه سگ و گربه همخوانی داشته باشند.

بطور مثال در محصول ۷favorite که در تصویر می بینید، ۷طعم مورد علاقه گربه با بالانس و چاشنی های هوس انگیز ترکیب شده اند. ۷ماده غذایی شامل: مرغ، گوشت گاو، بوقلمون، ماهی قزل آلا، ماهی تن، میگو، و پنیر در تهیه این محصول به کار رفته است.

غذای خشک فریزکیز برای سگ و گربه

این غذا از کیفیت بالایی برخوردار است. موجب قوی کردن ماهیچه ها می شود. دارای اسیدهای چرب ضروری و عنصر روی است. حامی ویتامین A و برای بینایی و سلامت پوست مفید می باشد. دارای آنتی اکسیدان بوده و به سیستم ایمنی سالم کمک می کند.

این غذا با شکل های جذاب و عطرهای لذتبخش برای سگ و گربه طراحی می شوند، و از تغذیه سالم پت ها اطمینان به دست می دهند.

غذای مرطوب سگ و گربه

در کنار غذای خشک فریزکیز، این شرکت غذای مرطوب نیز تولید می کند که با کیفیت بالا و سرشار از پروتئین بوده، عضلات ضعیف را قدرتمند می کند. دارای اسیدهای چرب ضروری و روی بوده و موجب تقویت پوست و مو می شود. ویتامین ها و مواد معدنی لازم در این غذا بالانس شده و سیستم ایمنی را تقویت می کند. در تهیه این غذا از طعم ها و رایحه های هیجان انگیز همچون: طعم دهنده های مرغ، گوشت گاو، غذاهای دریایی، و عطرهای دلپذیر و هوس انگیز استفاده می شود. این غذا هم در قوطی کنسرو و هم در بسته توزیع می شود.

مزیت غذای خشک فریزکیز

غذای خشک فریزکیز مطابق با علاقه ذاتی سگ ها و گربه ها، این غذاها جویدنی، پف دار، و مخلوطی از پنیر، مرغ، سالمون، تن ماهی و طعم دهنده های دلپذیر است. با استفاده از غذای خشک فریزکیز سلامت و کیفیت مواد غذایی و درنتیجه سلامت پت های کوچک تان تضمین خواهد شد. پت شاپ نیاوران برای تهیه این غذای کامل در کنار شما خواهد بود.

منبع :

https://www.purina.com/friskies

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران