درباره پت شاپ نیاوران

آغاز پت شاپ نیاوران

گروه پت شاپ نیاوران کار خود را در صنعت حیوانات خانگی، از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد. در طی ۷ سال زحمت و کسب تجربه و آگاهی در حوزه تخصصی خود، به بهترین و برترین برندهای ایرانی و خارجی مرتبط با حیوانات خانگی اشراف پیدا کرد. این گروه به منظور به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص خود با علاقمندان و صاحبین حیوانات خانگی، و یاری رساندن به آنها برای مراقبت بهتر و مسئولانه تر از عزیزان کوچک شان، در سال ۱۳۹۴ سایت پت شاپ نیاوران -نیا پت- را راه اندازی کرد.

پت شاپ نیاوران و کمک به انتخاب بهترین ها

در همراهی با پت شاپ نیاوران شما می توانید تمامی نیازهای پت های عزیزتان و محصولات مورد نظر خود را از میان برندهای برتر ایرانی و خارجی پیدا کنید. پت شاپ نیاوران تجربیات خود را در رابطه با بهترین محصولات و غذای مناسبت برای گربه، سگ، مرغ مینا، کاسکو، طوطی، همستر، خرگوش، و سایر حیوانات در گروه پستانداران، خزندگان، پرندگان و چرندگان که به زندگی شما وارد و به آن گرما بخشیده اند، در اختیار شما قرار خواهد داد. بعلاوه پت شاپ نیاوران می تواند محصولات برگزیده شما را در سریع زمان ممکن در هر کجای ایران که باشید به دست شما برساند.

اخلاق حرفه ای در پت شاپ نیاوران

پت شاپ نیاوران -گروه پت نیا- به واسطه علم و تجربه و اخلاق حرفه ای خود در برابر سلامت و رفاه حال پت های شما احساس مسئولیت می کند؛ و از آنجا که می داند تغذیه مناسب تا میزان بالایی در سلامتی و شادی حیوانات خانگی پرندگان و خزندگان و جوندگان و سگ ها و گربه های دوست داشتنی اهمیت دارد، کاملترین پکیج اطلاعاتی خود را در اختیار شما دوستداران حیوانات خانگی قرار می دهد.

آنچه در پت شاپ نیاوران خواهید یافت

با مراجعه به سایت پت شاپ نیاوران انواع محصولات، ملزومات، و غذاهای مورد نظر خود را خواهید یافت. لوازم خانگی پت ها، باکس، جای خواب، خاک گربه، غذای خشک، غذای تر، غذای کنسروی، غذای تشویقی، غذای پرندگان و جوندگان و خزندگان، و هر آنچه که نیاز داشته باشید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از میان برندهای خارجی و داخلی را می توانید در پت شاپ نیاوران تهیه کنید.

اولویت های پت شاپ نیاوران

مرامنامه و اولویت های گروه پت شاپ نیاوران از این قرار است:

*مشتری، سرمایه اصلی است.

*رضایت مشتری، اولویت ماست.

*بهره گیری از خلاقیت و نوآوری.

*تعامل با مشتری.

*پاسخگویی به مشتریان در هر زمان و هر مکان.

*توجه به انتقادات و پیشنهادات.

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران